Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
CloneApp

CloneApp

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

CloneApp programı, Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda yer alan program kayıt dosyalarının yedeklenmesi mevzusunda dayanakçı olan fiyatsız vasıtalar arasında yer alıyor. Onu değişik yedekleme programlarından ayıran en büyük şey ise, programların dosyalarının ve değişik bilgilerinin değil, yalnızca kayıt defterinde ve program dizinlerinde yer alan kayıtların yedek altına alınması.

Oldukça basit kullanılır ve sade bir arayüze sahip olan uygulama, tüm işlevlerini tek bir pencerede sunuyor diyebilirim. Taşınabilir olarak yayınlanan ve böylece rastgele bir montaj gerektirmeyen CloneApp’ı anında kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Programı açtığınızda farkedebileceğiniz gibi bilgisayarınızda heyeti olan tüm programlar listeleniyorlar ve bu programlar içerisinden tercih yaparak kayıt defteri bilgilerini bir kenara yedekleyebiliyorsunuz. Bunun avantajı ise pak bir Windows montajı reelleştirdiğinizde ortaya çıkıyor. Windows montajının ardından tüm programlarınızın ayarları ve özelleştirmeleri kayboluyorsa ve bu ayarları yapmak size güç geliyorsa, CloneApp’ı kullanarak tüm ayar dosyalarının geri döndürülmelerini sağlayabiliyor ve Windows’u en baştan kursanız dahi yapılandırma bilgilerini elinizi yakalayabiliyorsunuz.

Uygulama yalnızca kayıt defteri bilgilerini değil, aynı zamanda programların ayar dosyalarının yakalandığı değişik dizin ve dosyaları da yedeklediği için bu yedekleme operasyonunun olabildiğince kapsamlı ancak süratli ve az yer kaplayan bir vaziyette olduğunu söyleyebilirim. Fakat CloneApp’ı kullanarak yedekleme operasyonu yaptığınızda, her halükarda programlarınızı baştan kurmanız ve montajlar bitirildikten sonra yedekleri geri yüklemeniz gerektiğini de belirtmek gerekiyor.

İnternet irtibatı gerektirmeyen ve meselesiz bir biçimde çalışan CloneApp’ı ayar ve kayıt defteri yedeklemeleri için kullanabileceğinizi düşünüyorum. Sınamadan geçmeyin.

CloneApp BENZER İÇERİKLER
CloneApp YAPILAN YORUMLAR