Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Clipjump

Clipjump

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Clipjump programı bilgisayarınızdaki pano öğelerini idaremek ve birden fazla pano abonesi bulundurabilmek için kullanabileceğiniz fiyatsız programlardan bir tanesi. Temel olarak pano, Windows içerisinde kopyala butonu ile belleğe aldığınız bilgilerden oluşmaktadır ve Windows standart olarak yalnızca bir bilgiyi panoya almanıza izin verir. Clipjump ise bu özelliği geliştiriyor ve çok daha fazla öğeyi belleğe kopyalamanızı sağlıyor.

Daha sonra kopyaladığınız bu bilgileri basitçe başka konumlara yapıştırabiliyor, yapıştırmadan evvel dilediğiniz öğeyi seçebiliyorsunuz. Oldukça ayrıntılı ve kullanışlı bir ayarlar menüsüne sahip olan program böylece pano öğelerine dair her ayrıntıyı hakimiyet edebilmenizi sağlıyor. Şayet siz de sık sık dökümanlarınız arasında kopyala yapıştır operasyonları yapıyorsanız program netlikle işinizi basitleştirecektir.

Dilerseniz programı deaktive edebilir ve standart Windows panosunu da kullanmaya devam edebilirsiniz. Kolay kullanımlı ve performanslı olan uygulamayı sınamanızı öneriyorum.

Clipjump BENZER İÇERİKLER
Clipjump YAPILAN YORUMLAR