Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Clipdiary Ücretsiz

Clipdiary Ücretsiz

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Clipdiary Free programı, Windows’un eksik kopyala yapıştır özelliklerini daha kullanılır hale getirebilmek için hazırlanmış fiyatsız bir uygulama olarak karşımıza çıktı. Windows ne yazık ki pano operasyonlarında yalnızca tek bir öğenin kopyalanmasına olanak tanıyor fakat Clipdiary Free programıyla bunu ebedî hale getirmek muhtemel.

Kopyaladığınız görsel, yazı, dosya gibi tüm içerikler anında programın arayüzüne geliyorlar ve böylece başka bir yere yapıştırmak istediğinizde arayüzdeki listeyi kullanarak kopyalanan bilgileri aktarabiliyorsunuz. Program ebedî ölçüde bilginin kopyalanmasına izin verdiği için bu liste içerisinde olanağı da sunulmuş ve çok fazla bilgiden yararlananların işine yarayacaktır.

Dilerseniz panoya kopyalanmış olan yazıları başka yere yapıştırmadan yazı dosyası halinde kaydolabiliyor, böylece daha süratli netice alabiliyorsunuz. Arayüz çok basit kullanılır ve sade bir yapıda hazırlandığı için kullanırken kafa karmaşıklıkları da önlenmiş oluyor.

Programı kullanırken standart kopyala yapıştır butonlarını kullanmak istemezseniz kendi kısayollarınızı da tanımlayabilir ve böylece daha süratli kullanım imkânı elde edebilirsiniz. Bunun yanında kopyalanamamasını istediğiniz bilgiler olursa bunları filtreleme alternatiflerinden ayarlayabilir ve istemediğiniz bilgilerin yanlışlıkla kopyalanmasına mani olabilirsiniz.

Standart pano harekâtlarını daha basit hale getirmek için Clipdiary Free’ye göz atmayı unutmayın.

Clipdiary Ücretsiz BENZER İÇERİKLER
Clipdiary Ücretsiz YAPILAN YORUMLAR