Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ClipClip

ClipClip

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

ClipClip, Windows için fiyatsız pano idareyicisi arayanlara nasihat edeceğim programların başında geliyor. Fiyatsız pano idare programı, birden fazla metni, fotoğrafı veya dosyayı panonuza kopyalamanızı sağlar. Windows’un kendi pano idareyicisinden değişik olarak panoya kopyaladığınız tüm öğelere başlık ceddebilir ve hatta klasörler haline tertip edebilirsiniz.

Windows işletim sisteminin pano idareyicisini işlevsiz buluyorsanız ClipClip’i sınamanızı nasihat ederim. Windows için fiyatsız en iyi pano idareyicisi programları arasında olan ClipClip, panoyu daha işlevsel hale getiriyor. Panoda tek bir öğe yerine istediğiniz kadar öğe yakalayabiliyorsunuz ve öğeleri kopyalayıp yapıştırırken pencereler arasında geçiş yapmanız gerekmiyor. Pano geçmişinde arama yaparak kayıtlı bir öğeye süratlice erişebiliyorsunuz. Ehemmiyetli zaman kazandıran, üretkenliği artıran pano idare yazılımının öne çıkan özellikleri şöyle:

Panonuza kaydolduğunuz öğeler dosya olarak hard diskinizde saklanır. Box, Dropbox, OneDrive gibi bulut depolama servislerine kaydolup rastgele bir bilgisayardan panonuzdaki öğelere ulaşabilirsiniz. Panonuzda öğeleri klasörler haline tertip edebilir, dilediğiniz kadar klasör ve alt klasör oluşturabilirsiniz. Pano geçmişinden panoda aradığınız öğeyi süratlice alabilirsiniz. Çek vazgeç takviyeyi vardır. Panonuzdaki öğeleri kumpaslarken zaman kaybetmezsiniz. Panodaki öğelerin içeriğini dahili editörden değiştirebilirsiniz. Pano öğelerini Google Drive üzerinden iş dostlarınızla paylaşabilirsiniz. Tüm öğeleri bilgisayarınızda veya bulutta değişik yerlerde yakalayabilirsiniz. Google Tercüme özelliğini kullanarak öğeleri çevirebilirsiniz.

Windows XP ve üzeri tüm işletim sistemleriyle geçimli olan pano idareyicisi ClipClip’in kullanımı da çok kolay. Öğeleri kopyalayıp Ctrl + V yerine Ctrl + Shift + V tuşlarına basarak panoya yapıştırıyorsunuz.

ClipClip BENZER İÇERİKLER
ClipClip YAPILAN YORUMLAR