Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
CLCL

CLCL

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

CLCL programı, Windows işletim sistemli bilgisayarlarında yeni bir pano başka bir deyişle kopyala yapıştır uygulaması arayanların seçim edebilecekleri fiyatsız alternatifler arasında yer alıyor. Pek çok diğer pano uygulamasının aksine çok sade bir yapı ile hudutlu işlevlere sahip olarak gelen program, esasta en süratli biçimde çoklu bilgi kopyalama ve yapıştırma olanağı sunabilmek üzere kurgulanmış.

Tüm pano formatlarını destekleyen program, aynı zamanda değişik pano öğelerini kendi menüsünde alt alta ve basitçe ulaşılabilir bir halde yakalıyor ve buradan tercihler yaparak yapıştırmak için tek yapmanız gereken Alt-C kombinasyonunu kullanarak CLCL menüsünü açmak. Diğer eş programların aksine bilgisayarınızın sağ tık menüsünü işgal etmeyen program, kendi özel menüsü sayesinde kopyalama ve yapıştırma işlerini zahmetsiz ve süratli bir hale getirebiliyor.

Panodaki yazıları ve fotoğrafları önizleme olarak görmek muhtemel ve bu özellik sayesinde yapıştıracağınız şeyin ne olduğunu da evvelden kestirebiliyorsunuz. Süratli ve sistem kaynağı harcamayan yapısıyla CLCL’nin yeni bir pano uygulaması arayan kullanıcıların lüzumlarını karşılamakta yeterli olacağına inanıyorum.

CLCL BENZER İÇERİKLER
CLCL YAPILAN YORUMLAR