Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
CKapatma

CKapatma

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

CShutdown kullanıcılara otomatik bilgisayar kapatma işinde dayanakçı olan ve “Bilgisayarınıza ne zaman kapanacağını öğretin.” sloganıyla yayınlanan bir bilgisayar kapatma programı.

Bilgisayarlarınıza tamamen fiyatsız olarak indirip kullanabileceğiniz bir yazılım olan CShutdown günlük bilgisayar kullanımımızda oldukça işimize yarayabiliyor. İş bilgisayarımızda çalışırken veya konutta bilgisayar kullanırken dosya indirme, dosya transfer etme, yazılım yükleme ve arşiv dosyası oluşturma gibi değişik harekâtlar yapabiliyoruz. Bu harekâtların kimileri uzun bir müddet devam edebiliyor. Şayet konuttan veya işten çıkacaksanız ve zamanınız kısıtlıysa bu harekâtların bitirilmesini bekleyecek olanağınız olmayabiliyor. İşte bu gidişatlarda kendiniz bilgisayarınızı operasyon bitirilince kapatamıyorsunuz. İşte bu gibi gidişatlarda CShutdown’dan yararlanabilirsiniz.

CShutdown esas olarak bir sayaç kurmanıza dayanakçı oluyor ve bu sayaç sonlandığında bilgisayarınızı kapatıyor. Bu sayede harekâtların sonlandığında bilgisayarınız kendini kapatıyor. Programın kolay bir arayüze sahip olduğu söylenebilir. Sayacı kurmak için sayacın kaç saat, dakika ve saniye sonra sonlanacağını tanımlıyorsunuz ve başla tuşuna tıklıyorsunuz. Sayacı dilediğiniz takdirde sıfırlayarak iptal etkeniz de muhtemel.

Programın v2 aktüellemesiyle beraber gelen yenilikler:

Grafikler daha iyi hale getirildi Saat özelliği ilave edildi Saat, dakika ve saniye için özel font kullanıldı Yine Başlat işlevi ilave edildi

CKapatma BENZER İÇERİKLER
CKapatma YAPILAN YORUMLAR