Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Çizgi roman

Çizgi roman

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Comics, dijital civarda çizgi roman okumayı beğenen herkese önerebileceğim bir Windows 8.1 uygulaması. Marvel, DC, Image, IDW, Dynamite, BOOM! Studios gibi en çok öğrenilen yayıncıların çizgi romanlarının yanı gizeme suratlarca fiyatsız çizgi romana anında erişebileceğiniz uygulama ile tablet ve bilgisayarınızdan web tarayıcısını açmadan dilediğiniz çizgi romanda anında erişebilirsiniz.

Çizgi roman okumayı beğenen biri olarak onlarca çizgi romanı tatilde yanınıza nasıl alacağınızı düşünüyorsanız Comics uygulaması ile tanışmanızın müddeti gelmiştir. Natürel ki çizgi romanları dijital civarda okumak pek neşeli değil ancak sağlam bir arşiviniz varsa gittiğiniz her yerde taşımayacağınızdan başka bir şöhretsiniz kalmıyor. Windows 8.1 aygıtlarla geçimli Comics çizgi roman tutkunlarına önerebileceğim en iyi uygulama. 50.000 etrafında çizgi romana anında erişebileceğiniz ve satın alarak dilediğiniz yerde internet irtibatı olmadan okumanın neşesini sürebileceğiniz uygulamada sınama emelli koyulmuş fiyatsız çizgi romanlar da mevcut. Bunlar hipotez edeceğiniz üzere daha az öğrenilen çizgi romanlardan oluşuyor ve uygulamanın özelliklerini tanımaya müteveccih.

Bir yandan çizgi romanınızı okurken öbür yandan başka bir çizgi romanı aygıtınıza indirme ihtimali sunan Comics Windows 8 uygulamasında yeni yayınlananların yanı gizeme seri haline gelmiş en çok satan çizgi romanlar ayrı olarak sergileniyor. En çok satılanlar arasında The Walking Dead, Batman, Amazing Spider-Man, Avengers gibi seriler de bulunmakta.

Çizgi romanları basmakalıp bütün ekran görünümde veya sayfa sayfa okumamıza izin veren Comics uygulamasının en hoşlandığım yanı çapraz platform yardımı sunması oldu. comiXology hesabınıza giriş yaptığınız süre mobil makinenizde satın aldığınız tüm çizgi romanlara Window aygıtınızdan erişebiliyor, tekerrür satın almanız gerekmiyor.

Comics Özellikleri:

Marvel, DC, IDW, Dynamite ve çok rakamda popüler yayıncının 50.000’e yakın çizgi romanı Walking Dead, Batman, Amazing Spider-Man, Avengers dahil çok rakamda basmakalıp Suratlarca fiyatsız çizgi roman Çizgi romanları iki değişik görünüm alternatifi ile okuma Bir aygıtta satın alınan çizgi romana öbür makinelerden ulaşma Çizgi romanları süratli bir biçimde indirme Arka tasarıda indirme yardımı mevcut.

Çizgi roman BENZER İÇERİKLER
Çizgi roman YAPILAN YORUMLAR