Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
CintaNotes

CintaNotes

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

CintaNotes hemen anekdot faktörüz gereken ayrıntıları ya da usunuza gelenleri aktarabileceğiniz, kaydolabileceğiniz ve etiketleyebileceğiniz kullanışlı bir araç.
Kurulum gerektirmiyor ve dilerseniz ana dosyayı flash diskinize atarak her yere anekdotlarınızla beraber taşıyabilirsiniz.

Yazıları kopyalayabileceğiniz rastgele bir web sitesinde, programda veya dosyada tek yapmanız gereken yazıyı seçtikten sonra “CTRL – F12” tuşlarına basmak. Tercihiniz yazıyı ve kaynağını da kapsayarak anekdotlarınız arasına girecektir. Tam bunları yaparken de rastgele bir eklenti ya da program kurmak zorunda değilsiniz.

Ayrıca kaydolduğunuz bilgileri almak da bir o kadar basit. CintaNotes’i açıyorsunuz ve yazmaya başlıyorsunuz. Yalnızca yazdığınız sözcükleri kapsayan içerikler ekranda kalıyor. Bbaşlık veya kaynak adres gibi daha özel arama alternatifleri de mevcut.

Anekdotlarınızı organize edebilmek ve aradıklarınıza daha basit erişebilmek de etiketleme sistemiyle oldukça basit. Değişik bilgisayarlarda çalışanlar için birkaç bilgisayar arasında bilgilerinizi senkronize edebilmeniz de olası.

CintaNotes BENZER İÇERİKLER
CintaNotes YAPILAN YORUMLAR