Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Çiçek Siparişi

Çiçek Siparişi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Çiçek Siparişi Windows 8 uygulamasını yükleyerek web tarayıcınızı açmadan çiçek siparişi verebilir, özel günlerde beğendiklerinizin gönlünü kazanabilirsiniz. İçerisinde bulunduğunuz vaziyete uygun çiçeği seçmenize dayanakçı olan kategoriler de sunan uygulama ile gönderilerinize kart ilave etmeniz de olası.

İnternet üzerinden çiçek sipariş etme basitliği sunan sitelerden biri olan Ciceek.com’un Windows 8 tablet ve PC kullanıcıları için hazırladığı uygulamasında suratlarca çeşit çiçek bulunuyor ve çiçekler kategorilere ufalamış biçimde karşınıza çıkıyor. Özür için, bebek tebriği için, sene dönümü için veya laf/nişan için özel olarak hazırlanan çiçekleri seçebiliyor ve hemen sipariş verebiliyorsunuz. Siparişinizi verirken kart ilave edip ilave etmek istediğiniz de soruluyor.

Çiçek Siparişi uygulamasında 4 değişik ödeme alternatifi mevcut. Havale, Elektronik Fon Transferi, kredi kartı veya Paypal ile ödeme yapabiliyorsunuz. Natürel ki siparişlerinizi takip edebilmeniz için fiyatsız azalığınızı oluşturmanız gerekiyor.

Şayet özel günlerde çiçek tercihinde zorlanıyorsanız ve de çiçek alacak yeterli zamanı bulamıyorsanız Çiçek Siparişi uygulamasını netlikle öneririm.

Çiçek Siparişi BENZER İÇERİKLER
Çiçek Siparişi YAPILAN YORUMLAR