Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Chrome Temizleme Aracı

Chrome Temizleme Aracı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Chrome Cleanup Tool şayet Google Chrome internet tarayıcısını kullanıyorsanız ve istenmeyen eklentilerden ve değiştirilen ayarlardan davacıysanız oldukça işinize yarayacak bir tarayıcı arınma programı.

Bilgisayarlarınıza tamamen fiyatsız olarak indirip kullanabileceğiniz ve Google tarafından geliştirilip kullanıcıların hizmetine sunulan bu taşıt sayesinde tarayıcınıza bilginiz haricinde müdehale eden eklenti veya yazılımların verdiği zararı yasaklayabilirsiniz.

Chrome Cleanup Tool’u ya da Türkçe ismiyle Chrome Arınma Taşıtı‘nı bilgisayarınıza indirdikten sonra programı çalıştırıyorsunuz ve program Google Chrome tarayıcınızı inceleme ediyor. Bir zaman süren bu harekâttan sonra tarayıcınızı etkileyen ve arama motoru gibi ayarlarını değiştiren eklenti ve yazılımlar listeleniyor. Chrome Arınma Taşıtı tam bu istenmeyen yazılımları arınıyor ve internet tarayıcınızı açarak Google Chrome sıfırlama işlemine reelleştiriyor.

Chrome Arınma Taşıtı’nı tarayıcı kilitlenmelerine ve kapanmalarına neden olan problemleri ortadan kaldırmak için de kullanabilmeniz olası. Programın gayet kolay bir kullanıma sahip olduğu söylenebilir.

Chrome Temizleme Aracı BENZER İÇERİKLER
Chrome Temizleme Aracı YAPILAN YORUMLAR