Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Chris-PC Oyun Hızlandırıcı

Chris-PC Oyun Hızlandırıcı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Chris-PC Game Booster, sisteminizi optimize etmek ve reyin performansınızı artırmak için geliştirilen bir reyin süratlendirme programıdır.

Program desteğiyle değişik Windows parametrelerine ait ayarlar, RAM’inizin daha faydalı biçimde kullanılmasına müteveccih dosyalar ve harekâtçınızı çok daha aktif biçimde kullanabileceğiniz disk ve önbellek bilgileri optimize edilerek, reyin performansınız maksimum seviyeye çıkarılır. Ayrıca çevrimiçi oyuncu profilleriniz içinde ağ iletişimi ayarlarınızı da yeniden Chris-PC Game Booster ile yapılandırabilirsiniz.

Üstelik tüm bu yapılandırma ve parametre ayarlarını reyin dosyaları üzerinde rastgele bir farklılık yapmadan asıllaştıran program, çevrimiçi reyin sunucuları tarafından bir şike programı olarak görünmez.

Tek yapmanız gereken Chris-PC Game Booster’ı bilgisayarınıza yüklemek ve programın sisteminizi otomatik olarak oyunlar için optimize etmesine izin vermek. Aynı işletim sistemi ve aynı ekipman ile oyunları çok daha süratli ve akıcı bir biçimde oynadığınızı farkettiğiniz zaman, programın gerçekten işe yaradığını kavrayacaksınız.

Gözde oyunlarınızı şu an kullanmakta olduğunuz teçhizatlarla çok daha süratli ve akıcı bir biçimde oynayabilecekken neden ekipman yükseltmeleri için ekstra para tüketesiniz ki?

Ağ iletişimi ayarlarını, Windows harekâtçı kullanımını, grafik kartı ayarlarını, statik disk okuma ve yazma süratini optimize eden Chris-PC Game Booster, sizler için çok daha müthiş bir reyin performansı sunacaktır.

Chris-PC Oyun Hızlandırıcı BENZER İÇERİKLER
Chris-PC Oyun Hızlandırıcı YAPILAN YORUMLAR