Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
CGWallpapers

CGWallpapers

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

CGWallpapers şayet bilgisayarınız ve mobil makineleriniz için yeni duvar kağıdı arayışındaysanız işinize yarayabilecek bir duvar kağıdı koliyi.

CGWallpapers esas olarak CGI usulüyle üretilmiş duvar kağıtlarını kapsayan bir koleksiyon. Bu koleksiyonda yer alan duvar kağıtları ise computer generated artwork – bilgisayar üzerinde üretilmiş sanatsal çalışmalar olarak belirlenmekte. CGWallpapers içindeki duvar kağıtları dünya çapındaki en hünerli dijital sanatçıların çalışmalarını bir araya getirmekte.

CGWallpapers’da ulaşabileceğiniz duvar kağıtları oldukça yüksek çözünürlükteler. Şayet 4k duvar kağıdı arayışındaysanız bu kutu içindeki alternatiflere bir göz atabilirsiniz. Kutu içinde yer alan tam duvar kağıtları PNG formatındalar. Bu da bu duvar kağıtlarının azami nitelikte kalmasını sağlıyor; zira JPG ve öteki fotoğraf formatları Windows 8’de ve Windows 10’da masaüstü duvar kağıdı yapılırken sıkıştırılıyor ve nitelikleri düşürülüyor.

CGWallpapers içindeki duvar kağıtları değişik en-boy oranına sahip aygıtlarda kullanılabiliyorlar. 16:9, 16:10, 21:9 ve 4:3 ekranlara uyarlanabilen duvar kağıtlarını bilgisayarınızın yanısıra uslu telefonlarınız ve tabletlerinizde de kullanabilirsiniz.

CGWallpapers’ın demo versiyonunda 10 adet duvar kağıdını kullanabiliyorsunuz. Bütün versiyonda bu sayı 100’e çıkıyor.

Steam aracılığıyla indirebileceğiniz bu yazılımı kullanmak için alttaki yazımızda anlattığımız adımları takip edebilirsiniz:

Steam Hesabı Açma ve Reyin İndirme

CGWallpapers BENZER İÇERİKLER
CGWallpapers YAPILAN YORUMLAR