Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Cep için Poki

Cep için Poki

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Poki for Pocket, yazı, video veya bir web sitesinin içeriğini kaydolup sonra dilediğiniz bir zaman göz atmanıza izin veren küçük ebatlı bir Windows 8.1 uygulaması ve de tamamen fiyatsız olarak indirip kullanabiliyorsunuz.

Webde dolaşırken bir yazıya ya da videoya tesadüftünüz ve göz atıyorsunuz. Aniden işiniz çıktı, yarım vazgeçmek vaziyetinde kaldınız. Bu vaziyette yapacağınız iki şey var: Yazı ve videonun linkini kendi e-posta adresinize yollamak ya da Pocket uygulamasını kullanmak. İlkine daha sıcak bakabilirsiniz lakin Pocket uygulamasını kullandığınızda Pocket’ın çok daha verimli olduğunu göreceksiniz. Webdeki dilediğimiz bir içeriği kaydolmanıza ihtimal tanıyan ve sonra bunları son derece çağdaş ve sade arayüz üzerinden kategoriler halinde karşınıza çıkaran Pocket’ın hipotez edeceğiniz üzere Windows 8.1 platformunda uygulaması bulunmuyor. Lakin fotoğrafı uygulamayı aratmayacak kadar zaferli bir kopyası var: Poki.

Poki uygulaması, Pocket’ın tüm özelliklerini Windows tablet ve bilgisayarlara taşıyan tek uygulama. Çevrimiçi yazıları kaydolmanın dışında çevrimdışı olsanız bile ad, url ve yafta araması yapabiliyor, gözdelerinizi ve kaydettiklerinize tertip edebiliyorsunuz. En ehemmiyetlisi de tüm tertip etmeleriz Pocket hesabınızla otomatik olarak senkronize oluyor. Başka Bir Deyişle mobil makinenizde Pocket uygulamasını kullanıyorsanız bu uygulamada yaptığınız farklılıklar mobile de yansımış oluyor.

Cep için Poki BENZER İÇERİKLER
Cep için Poki YAPILAN YORUMLAR