Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
CCleaner

CCleaner

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

CCleaner, bilgisayarlarını her zaman ilk günkü performansıyla kullanmak isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş olan fiyatsız bir sistem bakım ve optimizasyon programı olarak dikkat toplamaktadır. Ayrıca Windows kullanıcıları CCleaner adlı bu programı, bilgisayar arınma taşıtı olarak kullanmaktadırlar.

CCleaner takviyesiyle bilgisayarınız üzerinde yer alan afaki dosyaları silerek veya kayıt defteri üzerinde yer alan kusurları onararak, sisteminizi çok daha kararlı ve yüksek performanslı bir hale getirebilirsiniz. Sistem pakliği mevzusunda dünya üzerinde en çok seçim edilen yazılımlardan bir tanesi olan CCleaner, içerisinde bilgisayar süratlendirme için zorunlu olan en esas taşıtları barındırmaktadır.

Oldukça anlaşılır ve kolay bir kullanıcı arayüzüne sahip olan CCleaner, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilecek biçimde hazırlanmış. Ana menüsü üzerinde Cleaner, Kayıt Defteri, Taşıtlar ve Ayarlar menülerini bulunduran program ile kullanmak istediğiniz sekme aracılığıyla istediğiniz tüm harekâtları basitçe asıllaştırabilirsiniz.

CCleaner kısmı genel olarak bilgisayarınız üzerinde yer alan ve afaki disk alanı kaplayan içerikleri sizin için tanımlayarak yalnızca tek bir tıklamayla bilgisayarınızı arınmakta ve ek depolama alanı yaratmanıza imkân sağlamaktadır. Bu sayede yalnızca aşırıdan depolama alanı elde etmekle kalmaz, aynı zamanda bilgisayarınızın performansını da yükseltirsiniz.

CCleaner özellikleri

CCleaner ile kayıt defteri kısmı altında da bilgisayarınızın kayıt defteri altında yer alan ve sistem performansınızı düşüren yanılgılar taranır. Tarama sonrası karşınıza gelecek olan DLL dosyası kusurları, ActiveX ve Class meseleleri, kullanılmayan dosya uzantıları, yükleyiciler, destek dosyaları ve eşi içerikler tek tıklamayla arınılarak bilgisayarınızı çok daha yüksek performansla kullanmanıza imkân tanır.

Son olarak taşıtlar kısmı altında yer alan; program ekle/kaldır, başlangıç uygulamaları, dosya bulucu, sistem geri yükleme ve sürücü arınma gibi değişik taşıtlar dayanağıyla da sisteminizin açılış süratini artırabilir, afaki veya kullanmadığınız programları bilgisayarınızdan kaldırabilir, sistem geri yükleme ayarlarını sorgulayabilirsiniz.

Türk kullanıcılar için CCleaner’ın en büyük artılarından bir tanesi de kuşkusuz ki sahip olduğu Türkçe dil yardımıdır. Bu sayede program takviyesiyle asıllaştırmak istediğiniz tüm harekâtları basitçe bitirebilir ve her adımda ne yaptığınızı basitçe takip edebilirsiniz.

Netice olarak bilgisayarınızı süratlendirmek ve bilgisayarınızı her zaman ilk günkü performansıyla kullanmak istiyorsanız, CCleaner bütün olarak gereksiniminiz olan program.

CCleaner BENZER İÇERİKLER
CCleaner YAPILAN YORUMLAR