Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Call of Duty Advanced Warfare

Call of Duty Advanced Warfare

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Call of Duty serisinin yeni oyunu Call of Duty Advanced Warfare fotoğrafı olarak 4 Kasım’da çıkacak olmasına karşın takviyeci uygulaması şimdiden çıktı ve Windows 8 tablet / bilgisayarlara fiyatsız olarak yüklenebiliyor. Natürel ki reyin henüz çıkmadığından oyunun imalcisi tarafından sunulan uygulamasını yüklemek pek manalı değil.

Call of Duty Advanced Warfare oyunu ile beraber kullanabileceğiniz bu uygulama ile yapabilecekleriniz arasında klan oluşturma ve idareme, reyin içi öğelere ulaşma, profil görüntüleme, oyuncu ve klan sembolü oluşturma bulunuyor. Ayrıca mini oyunları oynayarak Advanced Warfare oyununda kullanabileceğiniz özel ganimetler kazanabiliyorsunuz.

Hareket halindeyken dahi oyunla etkileşimde kalmamız için hazırlanmış olan uygulama geçmiş Call of Duty takviyeci uygulamasından çok değişik değil. Temel olarak nerede olursanız olun klan idaresini asıllaştırmanızı izin veriliyor ve başka bir şey yapma namsınız bulunmuyor. Bu açıdan eskiki Call of Duty uygulamasını kullandıysanız yabancılık sürüklemeyeceğinizi, uygulamayı rahatlıkla kullanabileceğinizi söyleyebilirim.

Call of Duty Advanced Warfare BENZER İÇERİKLER
Call of Duty Advanced Warfare YAPILAN YORUMLAR