Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Çalıştırabilir misin

Çalıştırabilir misin

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Can You RUN it şayet bilgisayarınızın bir oyunu çalıştırıp çalıştıramayacağından emin olamıyorsanız yararlanabileceğiniz bir web servisi.

Aktüel bir internet tarayıcısı üzerinde tamamen fiyatsız olarak yararlanabileceğiniz bu servis esas olarka bilgisayarınızı tahlil ediyor ve size bilgisayarınızın oynamak istediğiniz oyunu çalıştırmak için yeterli teçhizat özelliklerine sahip olup olmadığını söylüyor. Bu servis sisteminizi tahlil etkenin yanısıra oyunların asgari ve önerilen sistem lüzumlarıni de size listeleyebilmekte.

Can You RUN it’in reyin arşivinin hayli geniş olduğunu ve sistemin sık aralıklarla aktüellenerek yeni oyunların süratli bir biçimde sisteme ilave edildiğini belirtmekte fayda var. Bu servisi kullanırken oyunların asgari ve önerilen sistem lüzumlarını bilebilmek için yalnızca sistem lüzumları görüntüleme alternatifini seçmeniz yeterli. Şayet bu sistem lüzumları size karmaşık geliyorsa ve yalnızca oyunu çalıştırıp çalıştıramayacağınızı bilmek istiyorsanız bilgisayarınıza minik dosya ebadına sahip bir tahlil vasıtasını indirmeniz gerekiyor. Bu taşıtı indirdikten sonra bilgisayarınızın ekipmansal özellikleri idrak ediliyor ve internet tarayıcınız üzerinde sarih olan Can You RUN it’te oyunu çalıştırıp çalıştıramayacağınızla alakalı rapor görüntülenebiliyor.

Can You RUN it’in arayüzü bize azıcık 90’lı senelerden kalma gibi görünse de sistem oldukça işlevsel.

Çalıştırabilir misin BENZER İÇERİKLER
Çalıştırabilir misin YAPILAN YORUMLAR