Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Buhar Çini

Buhar Çini

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Steam Tile, PC oyunlarını dijital olarak satın alan ve indiren başka bir deyişle Steam platformunu seçim eden her oyuncunun Windows 8.1 üzeri bilgisayarına indirmesi gerektiğini düşündüğüm bir kısayol ekleme uygulaması.

4000’den fazla oyunu içerisinde barındıran dijital reyin platformu Steam’i kullanıyorsanız oyunlarınıza daha tez ulaşmak için kısayol oluşturmaya çalıştığınızda netlikle bir kusur ile karşılaşmışınızdır. Steam Tile uygulaması ile bu meseleyi ortadan kaldırabiliyorsunuz hem de ayrıntılarla uğraşmadan oldukça kısa bir vakit içerisinde.

Steam Tile, isminden de kavrayacağınız üzere Steam hesabınızda bulunan oyunları başlangıç ekranınızdan erişme basitliği sunuyor. Tüm oyunlarınızı tek tıkla başlangıç ekranınıza statikleyebiliyor ve doğrudan oyunu başlatabiliyorsunuz. Yalnızca kısayol oluşturan, sizi yeniden Steam’e yönlendiren uygulamalar da mevcut. Ayrıca oyunu oynarken kazandığınız madalya ve değişik başarımlarınızı canlı paketçikler üzerinden takip edebiliyorsunuz.

Steam Tile uygulamasının değişik bir hoş özelliği de arama işlevi. Windows 8.1’in kendi arama çubuğunu açarak Steam hesabınızda yüklü tüm oyunları aratıp bulabiliyorsunuz.
Steam oyunlarınız için kısayol oluştururken kusur iletileri ile karşılaşıyorsanız veya uzun harekâtlarla uğraşmaktan bunaldıysanız Steam Tile’ı indirip sınamanızı öneririm.

Steam Tile Özellikleri:

Steam oyunlarını başlangıç ekranına statikleme Başarımları canlı paketçiklerden görme Steam oyunlarını tek tıkla çalıştırma Steam oyunlarını arama

Buhar Çini BENZER İÇERİKLER
Buhar Çini YAPILAN YORUMLAR