Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Bugün Ne Pişirsem

Bugün Ne Pişirsem

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Bugün Ne Pişirsem, Türk ve Dünya mutfağından 4000’den fazla lezzeti bünyesinde barındıran fotoğraflı yemek tarifi uygulamasıdır. Hamur işi, zeytinyağlılar, çorbalar, tatlılar, deniz mahsulleri, et yemekleri ve daha onlarca kategoride birbirinden lezzetli tarifler bu uygulamada.

Bugün Ne Pişirsem uygulamasında perhiz yapanlardan damak tadından ödün vermeyenlere müteveccih binlerce tarif bulunuyor. Her öğün için şahane lezzetler kapsayan uygulamadaki tarifleri bire bir uygulayarak veya esin alarak eşsiz iftar ve sahur sofraları hazırlayabilirsiniz.

Çorbasından zeytinyağlısına, tatlısından meşrubatına toplam 20 adet kategoride 4000’in üzerinde tarifin yer aldığı uygulamada tarifler oldukça ayrıntılı hazırlanmış. Seçtiğiniz lezzeti ortaya çıkarmak için gereksiniminiz olan malzemeler, hazırlanışı, sunumu ve misal görüntüsünü kapsıyor.

Aradığınız lezzete basitlikle erişmenizi sağlayan arama işlevine de sahip olan uygulamanın başlıca özellikleri:

Türk ve Dünya mutfağından 4000’in üzerinde tarif Çorbalardan tatlılara, etli yemeklerden hamur işlerine 20 adet kategori Zorunlu olan malzemeler ve hazırlanışı Yemek arama

Bugün Ne Pişirsem BENZER İÇERİKLER
Bugün Ne Pişirsem YAPILAN YORUMLAR