Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
BrightExplorer

BrightExplorer

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

BrightExplorer, Windows Dosya Gezgini ile bilgisayarınızdaki dosyalar arasını dolaşırken daha rahat etmenizi sağlayan sekmeleri getiren oldukça etkileyici bir program. Popüler internet tarayıcısı Google Chrome gibi Windows’unuzu sekmeli hale getiren program aynı zamanda gözde dosyalarınızı ilave ederek çok daha erişmenizi sağlıyor.

Kalemtıraşınız pencerelerin lokasyonlarına teker teker tıklayarak gitmek yerine süratlice gidebiliyor ve pencere başkalaşımlarını alt yerine üstten yapabiliyorsunuz. Kullanırken rastgele bir güçlük yaşamayacağınız program, bir çok kullanıcının Windows kullanım süratini de çoğaldırıyor. Şahsi olarak çok hoşlandığım bir program olan BrightExplorer fiyatsız olarak sunuluyor.

Programın en hoş yanı gözde klasörlerinizi tanımlayarak ekranın üst kısmından basitçe girebiliyor olmanız. Misalin diskinizi D sürücüsünde Resimler isimli bir klasör var ve bu klasör içerisinde değişik kategorilerde bir çok dosya bulunuyor. Fakat bu dosyalar içerisinden çok az rakamda olanına sık sık giriyorsanız, bu dosyaları gözdelerinize ilave edip istediğiniz zaman basitçe giriş yapabilirsiniz.

Şayet Windows işletim sistemi yüklü bilgisayarınızda, dosyaları sekmeli olarak açmak ve daha rahat kullanmak istiyorsanız BrightExplorer’ı fiyatsız olarak indirip kesinlikle bir göz atmanızı nasihat ederim.

BrightExplorer BENZER İÇERİKLER
BrightExplorer YAPILAN YORUMLAR