Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Boş Klasör Bulucu

Boş Klasör Bulucu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Empty Folder Finder programı, bilgisayarınızda yer alan afaki ve boş klasörleri tespit ederek onları arınmak için kullanabileceğiniz fiyatsız vasıtalar arasında yer alıyor. Windows kullanımı esnasında kopyalanan ve taşınan bilgiler, kurulan ve silinen programlar ile işletim sisteminin kendi yarattığı bazı afaki dizinler, ne yazık ki bir vakit sonra değişmez diskinizi dolduruyor ve daha yararsız bir biçimde çalışmasına neden oluyor. Empty Folder Finder ise bu meseleye karşı kullanabileceğiniz bir vasıta ve çok sade bir arayüzle beraber geldiği için kullanımınız esnasında rastgele bir meseleyle karşılaşacağınızı da sanmıyorum.

Hem otomatik olarak emin parametrelere sahip olan, hem de özelleştirme alternatiflerine sahip olan uygulama, böylece ne cins klasörlerin boş olarak nitelendirileceğini ve ortada kaldırılacağını seçmenize de olanak tanıyor. Böylece size göre afaki olan tüm dizinleri tek bir tarama operasyonuyla ortadan kaldırabiliyorsunuz.

Programın arama ve tarama işlevinin oldukça süratli netice verdiğini ve etkin bir biçimde boş dizinleri bulabildiğini belirtmek gerek. Taramanın sonlanmasının ardından neticeleri hemen sunabilen ve onları silmenize izin veren Empty Folder Finder, hem toplu hem de tek tek silme operasyonu için de takviye sunması ile yeterince geniş alternatiflere sahip diyebilirim.

Çalışması esnasında rastgele bir biçimde internet iletişimi gerektirmemesinin yanında, performans kasveti de bulunmayan program, sistem kaynaklarını bereketli bir biçimde kullanıyor. Bilgisayarınızda yer alan afaki klasörlerden kurtulmak ve daha kumpaslı bir değişmez diske sahip olmak istiyorsanız göz atmadan geçmemeniz gereken programlar arasında.

Boş Klasör Bulucu BENZER İÇERİKLER
Boş Klasör Bulucu YAPILAN YORUMLAR