Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Bölüm Tasarrufu

Bölüm Tasarrufu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Partition Saving programı, PC’nizde bulunan statik diskler ve disk kısımları üzerinde farklılıklar yapmak istiyorsanız kullanabileceğiniz yedekleme vasıtaları arasında yer alıyor ve fiyatsız olarak kullanılabiliyor. Her ne kadar DOS arayüzü üzerinden çalışması nedeniyle görsel olarak pek yeterli olmadığını söyleyebilsem de, işlevlerini asıllaştırmak mevzusunda hiç bir kasveti yok. Dolayısıyla muhtelif statik disk ve disk bölümleme operasyonlarını asıllaştırmak için meselesizce kullanabiliyorsunuz.

Programın esas emeli, statik disk kısımlarınızda yer alan bilgileri bir dosyaya yedeklemek ve bunu yalnızca dosya olarak değil, bir disk kısmı belirlemesiyle asıllaştırmak. Dolayısıyla diskinizde yaptığınız format, yine tertip etme gibi operasyonlardan sonra disk bölümleme taşıtını kullanmadan Partition Saving’i kullanarak aynı kısmı tekerrür harddiskiniz üzerine yerleştirebiliyorsunuz.

Elbette bu operasyon tam bir statik diski kopyalamak, yedeklemek, yine yazmak yahut disket yedekleme gibi operasyonlarda bulunmak için de kullanılabiliyor. Windows kurma operasyonlarından evvel hakikatleştireceğiniz bir kısım yedekleme harekâtı sayesinde tüm dosya, program ve bilgilerinize aynen yine ulaşabilmeniz ve bilgisayarınızı hemen kullanmaya başlamanız da muhtemel. Ayrıca Windows’un heyeti olduğu kısmı bu biçimde tek bir parça halinde yedeklemek yine Windows kurmadan aynı kısmı yükleyebilir ve sıfırdan Windows kısmını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bunların dışında rastgele bir alternatif barındırmayan programın genel olarak vadettiği işlevi zaferle yerine getirdiğini söyleyebilirim. Sınamadan geçmemenizi öneriyorum.

Bölüm Tasarrufu BENZER İÇERİKLER
Bölüm Tasarrufu YAPILAN YORUMLAR