Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
BlueStacks

BlueStacks

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

BlueStacks, bilgisayar üzerinden telefon oyunlarını oynamanızı sağlayan, Android emülatörü olarak adlandırılan uygulamadır. BlueStacks esasta Android uygulamalarını kullanmanız için planlanmıştır.

BlueStacks kullanmak için yapmanız gerekenler ise oldukça kolay: Hemen sağ tarafından indir tuşuna bastıktan sonra uygulamayı bilgisayarınıza kuruyorsunuz. Ardından karşınıza çıkan ekrandaki direktifleri okumak suretiyle montaj operasyonunu bitiriyorsunuz.

Montaj harekâtı bitirildikten sonra BlueStacks ana ekranına erişeceksiniz. Burada sizden hesap oluşturmanız istenecek. Hesabı oluşturduktan sonra bir vakit bekleyeceksiniz. Bekleme işlemeninin ardından bir Android telefonunun ekranını görmeye başlayacaksınız. Bu, bir telefonu bilgisayarınızda çalıştırdınız demek.

BlueStacks hesap operasyonunu geçmeniz halinde bu sefer istediğiniz oyunu ya da uygulamayı Google Play üzerinden indirebilir ve bilgisayarınız üzerinden Android oyunlarını rahatça kullanabilirsiniz.

BlueStacks Özellikleri

Bilgisayarda Android oyunlarını oynama Bilgisayarda Android uygulamalarını çalıştırma Oyunlardan ve uygulamalardan ekran görüntüsü alma Eş zamanlı olarak birden fazla reyin veya uygulama çalıştırabilme Twitch üzerinde canlı yayın yapabilme 1.5 milyonun üzerinde Android oyununa erişebilme

BlueStacks BENZER İÇERİKLER
BlueStacks YAPILAN YORUMLAR