Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
BlackBerry Priv Duvar Kağıtları

BlackBerry Priv Duvar Kağıtları

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

BlackBerry Priv Duvar Kağıtları şayet bilgisayarlarınızda veya mobil makinelerinizde BlackBerry’nin yeni uslu telefonu Priv’deki görüntülere yer vermek isterseniz kullanabileceğiniz bir duvar kağıdı kutuyu.

Bilgisayarlarınıza veya mobil makinelerinize tamamen fiyatsız olarak indirip yararlanabileceğiniz bu arşiv içerisinde BlackBerry Priv‘e özel olan duvar kağıtları bir araya getiriliyor. BlackBerry Priv, uzun bir müddettir yalnızca kendi işletim sistemini kullanan telefonlar üreten BlackBerry’nin ilk Android işletim sistemli uslu telefonu olacak. BlackBerry, Priv’in özel bir telefon olması için telefona özel bir görünüm verecek duvar kağıtları planlamış. Bu duvar kağıtları Google’ın kullanıcıların alkışına sunduğu materyal tasarımın izlerini taşıyor.

5 değişik duvar kağıdının yer aldığı arşiv dosyası içindeki duvar kağıtlarının her biri 2880 x 2560 çözünürlüğe sahip. Bu yüksek çözünürlük sayesinde ekranınızda ayrıntılı görüntüler elde edebiliyorsunuz. BlackBerry Priv Duvar Kağıtları arşiv dosyasını açabilmek için Winrar programını kullanabilirsiniz.

BlackBerry Priv Duvar Kağıtları BENZER İÇERİKLER
BlackBerry Priv Duvar Kağıtları YAPILAN YORUMLAR