Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Birleştirici

Birleştirici

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Defraggler popüler sistem arınma programı CCleaner’ın üreticisi Piriform tarafından üretilen ve geliştirilen fiyatsız bir disk dosya birleştirme programı. Defraggler diğer birleştiricilerden değişik olarak size yalnızca tanımladığınız klasörleri birleştirebilme imkânı tanıyor. Böylece tüm diski birleştirmek ile zaman kaybetmiyorsunuz.

Program sahip olduğu mimari yapı ile diğer Piriform yazılımları CCleaner ve Recuva‘ya eş gidişatta geliştirilmiş ve dilerseniz Defraggler uygulama dosyasını EXE bir hafızaya kopyalayıp taşınabilir makinelerinizde dolaysız olarak çalıştırabiliyor ve birleştirme operasyonunu cihaz üzerinden asıllaştırabiliyorsunuz.

Süratli ve kolay yapısıyla dikkat toplayan program isterseniz ayarlarınızı bir sistem dosyasına .ini kayıtedebiliyor. Türkçe dil dayanağı, tanımladığınız dosyaları diskin sonuna taşıma ve daha bir hayli özellik ile Defraggler Windows Disk Birleştiricisi’ne lüzumunuz olmadan disk birleştirme mevzusunda daha çok gelişmiş bir program olarak elinizin altında size çok dayanakçı olacağa benziyor.

Bu program en iyi fiyatsız Windows programları listesinde yer almaktadır.

Birleştirici BENZER İÇERİKLER
Birleştirici YAPILAN YORUMLAR