Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Bir Medya Oynatıcı

Bir Medya Oynatıcı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

One Media Player, Windows 8.1 tablet ve bilgisayarınızda fiyatsız olarak kullanabileceğiniz medya oynatıcıdır. Ses ve video dosyalarını zaferli bir biçimde oynatabilen uygulama YouTube ve SoundCloud entegrasyonu ile de dikkat topluyor.

One Media Player, bütün özellikli bir medya oynatıcı. İndirdiğiniz film ve albümlerin formatının ne olduğu hiç ehemmiyetli değil. One Media Player ses ve video dosyalarınızı meselesiz bir biçimde açar. Sabit sürücünüzdeki medya dosyalarını içeri otomatik olarak aktarır. Size yalnızca çal butonuna değmek kalır. Yalnızca gözde parçalarınızdan oluşan şahane çalma listeleri hazırlamanıza da izin veren yardımı da bulunmaktadır.

Arka tasarıda oynatmayı destekleyen uygulama ile alttaki dosya cinslerini açabilirsiniz:

Ses formatları: .mp3, .wav, .m4a, .wma, .aac, .adt, .adts, .ac3, .ec3, .amr, .au, .aiff, .aif, .aifc, .caf, .qcp, .wave Video formatları: .3g2, .3gp2, .3gp, .3gpp, .m4v, .m4a, .mp4v, .mp4, .mov, .m2ts, .asf, .wm, .wmv, .avi, .flv, .mkv, .vob, .qt, .m4b, .m4p .m4r, .3ga, .ts, .f4v, .hdmov, .moov, “.mpeg”, “.mpg”, “.mpe”, .mpg2, .mpeg1, .mpeg4, .divx, .dvr-ms, .ogv, .mxf, .m2p, .mts, .rm, .rmvb

One Media Player, yalnızca mahallî ses ve video dosyalarınızı açmıyor. YouTube entegrasyonu sayesinde gözde şarkınızın video kliplerini izleyebiliyor, SoundCloud’da paylaşılan coverları dinleyebiliyorsunuz. Ayrıca OneDrive, Google Drive ve Dropbox hesabınızda depoladığınız şarkı ve videoları da aktarabiliyorsunuz.

One Media Player Özellikleri:

Bir Hayli ses ve video formatını desteklemektedir. Çalma listeleri oluşturabilir ve tertip edebilirsiniz. Ekolayzır ayarı yaparak müziği içinizi sezebilirsiniz. Bulut hesaplarınızdaki albüm ve filmleri aktarabilirsiniz. Hoşlandığınız şarkıcının YouTube videolarını izleyebilirsiniz. Oynatıcıyı klavyeden hakimiyet edebilirsiniz. Arama ile istediğiniz şarkıya süratlice erişebilirsiniz.

Bir Medya Oynatıcı BENZER İÇERİKLER
Bir Medya Oynatıcı YAPILAN YORUMLAR