Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Bilsoft Online Teknik Servis Takip Programı

Bilsoft Online Teknik Servis Takip Programı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Bilsoft Online Teknik Servis Takip Programı, teknik servis hizmeti veren şirketlerin tüm gereksinimlerini karşılayacak biçimde planlanmış, internet tabanlı olmasıyla öne çıkan bir program. İster Windows işletim sistemli bilgisayarınızdan isterseniz de telefonunuzdan web arayüzüne ulaşarak onarım, teslimat, iptal, maliyetlendirme, giriş ve değişik operasyonları yapabiliyorsunuz ki bu sayede zamandan da tasarruf elde etmiş oluyorsunuz.

Servis hizmeti veren firmaların en büyük lüzumlarından birisi de; kullanıcının getirdiği arızalı makinenin servise girişten itibaren takibini yapmak. Arızalı makineye dair marka, model, seri numarası, operasyon yapan personel, garanti vaziyeti, şikayet mevzusu, şahsileştirilebilir hakimiyet vaziyeti vb. bir hayli özellikle servis girişini asıllaştırmanıza ihtimal veren Bilsoft Online Teknik Servis Programı’nın en hoş yanı; hiç kuşkusuz ki internet tabanlı çalışması. Bu sayede en başta da söylediğim gibi o anda bilgisayar başında olamasanız bile mobil aygıtınızdan servis için size vazgeçilen makinenin tüm ayrıntılarını görüntüleyip tertip edebiliyorsunuz. Programın web arayüzüne http://servis.bilsoftyazilim.com.tr/ adresinden erişmeniz olası.

Bilsoft Online Teknik Servis Takip Programı Özellikleri:

Servis kaydı ve teslim formu bastırma Teknik servis kaydını faturaya dönüştürme Kullanıcı belirleme Bitirilmeyen makinelerin hakimiyeti Operasyonel bilgi girişi ekranı Stok modülü Ayrıntılı sorgu raporu Elastik iş vaziyeti belirleme Kategori bazlı makine takibi Alıcı modülü Web sitesi denetleme modülü isteğe bağlı

Bilsoft Online Teknik Servis Takip Programı BENZER İÇERİKLER
Bilsoft Online Teknik Servis Takip Programı YAPILAN YORUMLAR