Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Bilinmeyen Cihaz Tanımlayıcısı

Bilinmeyen Cihaz Tanımlayıcısı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Bilgisayarınızın makine idareyicisinde zaman zaman yanında sarı ünlem olan cihazları siz de görmüşsünüzdür. Bu cihazlar sürücüsü otomatik olarak bulunamayan cihazlar olarak karşımıza çıkıyorlar ve aynı zamanda sistem performansının düşük olmasına neden olabiliyorlar. Şayet makinelerin ne olduklarına dair bir fikriniz yoksa kendiniz de sürücü aramakta oldukça zorlanacaksınızdır. Dolayısıyla Unknown Device Identifier gibi programların kullanımı mecbur hale geliyor ve sisteminizdeki belirlenemeyen cihazların belirlenerek sürücülerinin indirilmesini sağlıyor.

Unknown Device Identifier UDI isimli taşıt Windows Makine Yöneticisi’ndeki sarı renkli sual işaretiyle değişiklerinden ufalayan bileşenlerdeki meseleleri çözmenize dayanakçı oluyor. UDI sürücüleri olmayan bu bileşenlerle alakalı tüm ayrıntıları model numarasıyla beraber ekrana getiriyor ve dilerseniz mevcut sürücüleri yedekliyor.

Bağlam menüsündeki Find Driver ve Contact Vendor alternatifleri yetersiz sürücüleri internet üzerinden bulmanıza dayanakçı oluyor.

Programın esas özelliklerini listelemek gerekirse;

PCI, PCI-E, eSATA Cihazları Tanımlar  USB 1.1/2.0 Cihazları Tanımlar ISA Tak ve Kullan Cihazları Tanımlar IEEE 1394 Cihazları Tanımlar AGP Bus Makinelerini Tanımlar Ekipman Üreticisiyle İletişim Kurma Çoklu Dil Yardımı Ekipmanlar için Sürücü Arama Ekipman Bilgisini Gizleme veya Yazdırma

Şayet siz de belirlenemeyen sürücüler ve cihazlardan muzdaripseniz programı sınayarak otomatik sürücü belirleme özelliklerinden yararlanın.

Bilinmeyen Cihaz Tanımlayıcısı BENZER İÇERİKLER
Bilinmeyen Cihaz Tanımlayıcısı YAPILAN YORUMLAR