Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Bilgisayarı kapat

Bilgisayarı kapat

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Shutdown PC, Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarınızı hem istediğiniz saatte hem de değişik vaziyetler altında kapatabilmenizi sağlayan gelişmiş ve fiyatsız bir bilgisayar kapatma programı. Özellikle gece yapılacak işler için bilgisayarlarını sarih vazgeçen kullanıcıların çok işine yarayacak olan uygulama dilediğiniz saatte bilgisayarınızın kapanmasını sağlıyor.

Geceleri reyin, film ya da büyük ebatlı dosyalarınız indikten sonra PC’nizin kapanmasını istiyorsanız bu programın bütün size göre olduğunu söyleyebilirim. Zira dosya indirme bittiğinde, dosya yükleme bittiğinde, harekâtçı boşta kaldığında ya da diske yazma sonra erdiğinde gibi gidişatların tümünde bilgisayarınızı otomatik olarak kapanabiliyor. Daha da hoş olarak tüm bu şartların oranlarını dahi tanımlayabiliyorsunuz. Başka Bir Deyişle indirme süratinizin belli bir hududun altına inmesi halinde dahi bilgisayarınız otomatik olarak kapanabiliyor. Bu fonskiyonlar yerine kolay olarak zaman ayarlayarak geri sayım sona erdiğinde de bilgisayarınızı kapatabilirsiniz.

Malum ülkemizde elektrik maliyetleri uçuşta. Geceleri bilgisayarı afaki yere sarih vazgeçmek elektrik faturanızda karşınıza çıkıyor. Bu sebeple bu cins bir program ile afaki yere para ödemenizin önüne geçebilirsiniz. Otomatik bilgisayar kapatma programı olarak kullanabileceğiniz en iyi programlardan bir tanesi olduğunu söyleyebilirim. Program geliştiricilerine bağış yaptığınız taktirde ise uzaktan kapama özelliğine de sahip oluyorsunuz.

Bilgisayarı kapat BENZER İÇERİKLER
Bilgisayarı kapat YAPILAN YORUMLAR