Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Bilge Sistem Monitörü

Bilge Sistem Monitörü

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Wise System Monitor program, Windows kullanıcılarının bilgisayarlarında basitçe işletim sisteminde asıllaşan harekâtlardan haberdar olabilecekleri ve sistemin pek çok noktasındaki bilgilere ulaşabilecekleri fiyatsız bir uygulama olarak karşımıza çıktı. Windows’un kendi sistem gözleme vasıtaları ne yazık ki çoğu zaman eksik kalıyorlar ve bilgilere çok daha basit bir biçimde ulaşmak isteyen kullanıcıların üçüncü parti uygulamalara göz atmaları zoraki hale geliyor.

Programın en çok dikkat toplayan yanı, bilgisayarınızda asıllaşan hafıza kullanımı, operasyoncu kullanımı, arkaplanda çalışan uygulamalar ve teçhizatlara dair bilgilere aynı anda erişmenizi sağlaması. Böylece sistemin rastgele bir noktasında bir mesele ortaya çıktığında, bu sualin üstesinden gelmek için ne cins ihtiyatlar almanız gerektiğine de karar verebiliyor, hangi operasyonların ne cins sistem kaynakları harcadığının hesabını yakalayabiliyorsunuz.

Kollanabilen ekipmanları kısaca listelemek gerekirse;

Operasyoncu Anakart Hafıza Ekran kartı Sabit diskler Ağ bağdaştırıcısı Ses kartı

Şayet bu teçhizatlarınızın üzerinde sıcaklık sensörleri gibi sensörler yer alıyorsa bu bilgileri dolaysız olarak Wise System Monitor içerisinden gözlemleyebiliyorsunuz.

Bahsettiğimiz bu bilgilere erişmek için illa ki her kezinde programı açmanız da gerekmiyor. Masaüstünde görünen bir widget tabakasına sahip olan uygulama, bu tabaka sayesinde her an lüzum dinleyeceğiniz sistem bilgilerinin öbür program ve oyunların üstünde görünmesini sağlıyor.

Düşük sistem kaynağı kullanımı ve internet iletişimi gerektirmeyen uygulama, bilgisayarının bütün olarak kaydını yakalamak ve her noktaya egemen olmak isteyen kullanıcıların alkışını kazanacaktır.

Bilge Sistem Monitörü BENZER İÇERİKLER
Bilge Sistem Monitörü YAPILAN YORUMLAR