Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Bethesda.net Başlatıcı

Bethesda.net Başlatıcı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Bethesda.net Launcher, dünyaca namlı pek çok oyunun imalcisi olan Bethesda işletmesinin çıkardığı yeni reyin platformu olarak karşımıza çıkıyor. Windows işletim sisteminde kullanacağınız bu program sayesinde, Bethesda oyunlarına aynı Steam gibi tek bir merkezden erişebileceksiniz. Henüz beta evresinde olan Launcher’ı mod üretiminde de kullanabilirsiniz.

Reyin firmalarının kendi reyin platformlarını oluşturmaya başlamasına EA Sports ve Ubisoft gibi işletmelerden bilindiğiz. CD Project Red gibi oyunseverler tarafından çok beğenilen işletmelerin de bu furyaya katıldığı düşünüldüğünde Bethesda’nın da bunların arasına katılmaması düşünülemezdi. Programı yükledikten sonra bir Bethesda hesabı açmanız ve giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra karşımıza sade ve henüz geliştirilme evresinde olan bir ekran gelecek. Şimdilerde Fallout Shelter oyununun PC versiyonu Bethesda.net Launcher üzerinden yayınlandı. Bu oyunu ve Fallout için mod imalinde kullanılan bir kit göreceksiniz. Mobil platformlardan bilindikseniz oyunu indirmenizi öneri ederim. Uygulama henüz beta evresinde olduğundan öteki Bethesda oyunları da yakında tamamen programa ilave edilecektir.

Sistem Lüzumları

Operasyoncu: 2.5 GHz Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64 RAM: 1GB Zorunlu Alan: 250 MB

 Bethesda.net Launcher’ı fiyatsız indirebileceğinizi de söylemeden geçmeyelim.Fallout Shelter oynamak isteyenlere netlikle öneririm.

Bethesda.net Başlatıcı BENZER İÇERİKLER
Bethesda.net Başlatıcı YAPILAN YORUMLAR