Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Benim testim

Benim testim

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

MyTest uygulaması, İngilizce kelime dağarcığını genişletmek isteyen kullanıcıların yararlanabilecekleri yerli üretim programlar arasında yer alıyor ve fiyatsız olarak kullanıcılara sunuluyor. Programın bünyesinde bulunan binlerce değişik kelime ve ufak gramer dersleri ise imtihanlara hazırlananlara takviyeci olabilecek bilgiler barındırıyorlar diyebilirim.

Her ne kadar çok iyi bir tasarıma sahip olmasa da yeterli bir biçimde tüm işlevlerini sunabilen program, size sunduğu İngilizce sözcüklerin Türkçe anlamlarını işaretlemenizi arz ediyor. Bu düzeyde değişik güçlük dereceleri ve hatta İngilizce-İngilizce tercih imkanının da olması sayesinde programın tüm kullanıcı seviyelerine göre hazırlandığını söyleyebilirim.

Kendi sözcüklerinizi ilave etmenize imkân tanıyan ve yanlış bildiğiniz sözcükleri yine test etmenize olanak veren MyTest, böylece tekerrürler yaparak kendinizi düzenlemenize izin veriyor. İngilizce sözcüklerin yanlarında bulunan hoparlör işaretine tıklayarak o sözcüğün telaffuzunu da bilgisayarınızdan dinleyebiliyorsunuz.

Programın fiyatsız olmasına karşın reklamlar barındırması bazı kullanıcılara rahatsızlık verebilir fakat reklamlı kısmın kapatılmasının olası olması sebebiyle her zaman ekranınızda yakalamak zorunda olmadığınız kesin. Testlerin sonlarında neticelerinizi size gösteren ve performansınızı ölçmenize destek olan MyTest, İngilizcesini geliştirmek isteyenlere takviyeci olacaktır.

Benim testim BENZER İÇERİKLER
Benim testim YAPILAN YORUMLAR