Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
BCUninstaller

BCUninstaller

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

BCUninstaller şayet bilgisayarınızda yüklü olan programları süratli ve basit bir biçimde kaldırmak istiyorsanız kullanabileceğiniz bir program kaldırma taşıtı.

Bilgisayarlarınıza tamamen fiyatsız olarak indirip kullanabileceğiniz bir program kaldırma yazılımı olan BCUninstaller esas olarak Windows’un normal program ekleme ve kaldırma arayüzüne seçenek olarak kullanabileceğiniz bir vasıta. Windows’un standart program kaldırma arayüzü genel olarak lüzumlarımızı karşılasa da toplu program kaldırmaya ihtimal vermemesi zamanımızı faydalı bir biçimde kullanamamanıza neden oluyor. BCUninstaller’ı kullanışlı yapan özellik de kaldırmak istediğiniz programları seçtikten sonra sırayla kaldırmaya başlaması ve sizi teker teker program kaldırma tasasından kurtarması.

BCUninstaller bilgisayarınızın makûs emelli yazılımlar tarafından ele geçirildiğinde de işinize yarayabilecek bir program kaldırma taşıtı. Bazı makûs emelli yazılımlar bilgisayarınıza sızdığında teftiş masasının program ekle/kaldır menüsü gibi muhakkak öğelerine ulaşımı yasaklayabiliyorlar. İşte bu vaziyetlerde BCUninstaller işinize yarayaibliyor ve mesele yaşadığınız yazılımları kaldırmanıza imkân sağlıyor.

BCUninstaller üzerinde filtreleme ve arama da yapabiliyorsunuz.

BCUninstaller BENZER İÇERİKLER
BCUninstaller YAPILAN YORUMLAR