Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Battle.net

Battle.net

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Battle.net şanlı reyin geliştiricisi Blizzard‘ın oyunlarını açmak, aktüellemek ve yüklemek için kullanabileceğiniz bir program olarak belirlenebilir.

Battle.net programı sahip olduğunuz tam Blizzard oyunlarını bir araya topluyor ve tek bir arayüz üzerinden hepsini hakimiyet etmenize dayanakçı oluyor. Battle.net ile evvelden oynadığınız ve Battle.net hesabınızda kayıtlı olan World of Warcraft, Diablo 3 ve Starcraft 2 oyunlarını bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz. Bu oyunlar için rastgele bir aktüelleme yayınlandığında Battle.net ile aktüelleme operasyonunu asıllaştırabiliyorsunuz.

Battle.net ile sahip olduğunuz oyunlara ulaşmanın yanısıra yeni Blizzard haberlerine göz atabiliyor, Starcraft 2 demosunu indirebiliyor, fiyatsız olarak Heartstone indirebiliyor ve oynayabiliyor, öteki fiyatsız Blizzard oyunlarını ulaşabiliyorsunuz. Program ile özel Blizzard fırsatlarından haberdar olmanız ve faydalanmanız da olası.

Battle.net arayüzünden sahip olduğunuz oyunlarla alakalı olarak mahallî depolama ayarları, aktüelleme ayarları ve ağ trafik kullanım ayarlarını yapmanız da olası.

Battle.net BENZER İÇERİKLER
Battle.net YAPILAN YORUMLAR