Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Başlat Menüsü Reviver

Başlat Menüsü Reviver

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Start Menu Reviver özellikle Windows 8 üzerinde başlat menüsüne tekerrür kavuşmak isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş sezgisel ve kullanıcı arkadaşı bir uygulamadır. Windows 8 ile beraber ortadan kalkan başlat menüsünü tekerrür size sunan bu zaferli uygulama son derece özelleştirilebilir bir yapıya sahiptir.

Yazılım sayesinde başlat menüsüne kavuşan kullanıcılar, başlat menüsü üzerinden basitçe aradıkları programları ve dosyaları bulabilir, bilgisayarın kapatma, yine başlatma ve seansı kapatma gibi efor alternatiflerine erişebilirler.

Programın en hoş özelliklerinden birisi de kullanıcıların sıklıkla kullandıkları uygulamarı başlat menüleri üzerinde yer alan döşeme biçimindeki kısımlara ilave ederek, istedikleri her an basitçe erişebilmeleridir.

Sizlerde Windows 8 işletim sistemi kullanıyor ve başlat menüsünün özlemine sürüklüyorsanız, Start Menu Reviver isimli fiyatsız ve emin uygulamayı kesinlikle sınamalısınız.

Start Menu Reviver Temel Özellikleri:

Alışılagelmiş Windows başlat menüsünü ve daha aşırısını kullanıcılara sunmaktadır Dokunmatik ekran dayanağıyla gerçekten değişik bir tecrübe yaşatır Başlat menünüzü kendi istekleriniz istikametinde özelleştirmenize izin verir Windows 8 başlangıç ekranı uygulamalarını doğrudan başlatabilme Güçlü arama menüsü sayesinde aradığınız tüm dosyaları basitçe bulabilme Yalnızca uygulamaları değil, gözde web sitelerinizi dahi başlat menüsü üzerine ilave edebilme Değişik temalarla başlat menünüzü kendinize göre özelleştirme

Başlat Menüsü Reviver BENZER İÇERİKLER
Başlat Menüsü Reviver YAPILAN YORUMLAR