Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Başlat Menüsü 10

Başlat Menüsü 10

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Start Menu 10 kullanıcılara Windows 8’e başlat menüsü ekleme ve Windows 10‘un sıradan başlat menüsünü seçimlerine göre yapılandırabilme ihtimali veren bir başlat menüsü programı olarak belirlenebilir.

Bilgisayarlarınıza fiyatsız olarak indirip yararlanabileceğiniz bir program olan Start Menu 10 sayesinde Windows 8’in en büyük problemi olan başlat menüsü noksanlığını ortadan kaldırabiliyorsunuz. Sıradan başlat menüsünü Windows 8’e taşıyan programın Türkçe takviyesine sahip olması da hoş bir istikameti. Programlar menüsü, arama özelliği, çalıştır komutu, teftiş masası ikonu, sık kullanılan dosyalara ve klasörlere basit ulaşım ihtimali Start Menu 10 ile beraber gelen hoş özellikler.

Start Menu 10, Windows 10 ve öteki işletim sistemlerinde başlat menüsünü de hoşlaştırabiliyor ve kullanışlı özellikler ilave ediyor. Banalde başlat menüsünde dosya ikonuyla listelenen programları Start Menu 10 uygulama ikonlarıyla daha hoş görünür ve daha basit ulaşılabilir hale getirebiliyor:

start-menu-10_2_552x250.jpg

Start Menu 10 ile başlat menüsündeki programları gruplandırabiliyorsunuz. Bu sayede lüzumunuza müteveccih uygulama ve programları daha basit bulabiliyorsunuz:

start-menu-10_3_598x319.jpg

Start Menu 10 sık kullandığınız uygulama ve programlar için bir uslu liste oluşturuyor. Yakın zaman içinde çalıştırdığınız uygulama ve programlar burada listeleniyor:

start-menu-10_5_370x328.jpg

Start Menu 10’ün hoş bir özelliği bilgisayar kapatma alternatifleri için giderekme ihtimali vermesi. Bu sayede başlat menüsü üzerinden bilgisayarınızı tanımlayacağınız zamanda kapanacak biçimde programlayabiliyorsunuz:

start-menu-10-8.jpg

Start Menu 10 ayarlarından başlat menünüz için tema tanımlayabiliyor, başlat tuşunun görünümünü değiştirebiliyor, menü büyüklüğünü ayarlayabiliyorsunuz.

Başlat Menüsü 10 BENZER İÇERİKLER
Başlat Menüsü 10 YAPILAN YORUMLAR