Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Başlangıç ​​Duvar Kağıtları

Başlangıç ​​Duvar Kağıtları

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

My Start Wallpapers Türkçe ismiyle Başlangıç Fotoğraflarım uygulaması, Windows 10 bilgisayar ve tabletinizin başlangıç ve kilit ekranını süsleyecek yüksek nitelikte duvar kağıtları sunan fiyatsız bir şahsileştirme uygulaması.

Yalnızca Windows platformuna hazırlanan ve cihansal uygulama olmasıyla hem mobil hem de PC platformunda kullanılabilen My Start Wallpaper, sayfa sayfa dolaşıp duvar kağıdı arama meselesini ortadan kaldıracak kalitede nitelikli duvar kağıtları sunuyor diyebilirim. Birbirinden şirin hayvanlar, egzotik spor arabalar, elle çizilmiş etkileyici görseller, şehirler, göz akdikeni tabiat manzaraları ve Bing’in günlük olarak fiyatsız sunduğu yüksek nitelikte ayrıntılı görselleri uygulamadaki alternatifler arasında.

Başlangıç ekranında ve kilit ekranında kullanılabilecek duvar kağıtları sunan uygulamada dilerseniz seçtiğiniz fotoğrafların slayt şovu olarak akmasını sağlayabiliyorsunuz. Başlangıç / kilit ekranınızda mutasyonlu olarak seçtiğiniz fotoğraflar görüntüleniyor ve fotoğrafların kaç dakika aralıklarla değişeceğini tanımlayabiliyorsunuz.

Başlangıç ​​Duvar Kağıtları BENZER İÇERİKLER
Başlangıç ​​Duvar Kağıtları YAPILAN YORUMLAR