Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Başlangıç ​​10

Başlangıç ​​10

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Start10 şayet Windows 10 işletim sistemini kullanıyorsanız ve işletim sistemiyle beraber gelen başlat menüsünden memnun değilseniz işinize yarayabilecek bir başlat menüsü programı.

Windows 10 çıkış yaptığında Windows 8’de işletim sisteminden çıkarılmış olan ve Wİndows’un klaisk bir parçası olan başlat menüsünü geri getirmişti. Fakat bu yeni başlat menüsü Windows XP ve Windows 7’de kullandığımız basmakalıp başlat menüsünden bir ölçü değişikti. Windows 8’deki metro arayüzü başlat menüsüyle birleştirilmişti ve ortaya daha değişik bir görünüm çıkmıştı. Ayrıca Windows 7 ve XP başlat menülerindeki arama çubuğu da kaldırılmııştı. Start10 sayesinde tam bu problemleri çözebiliyorsunuz.

Start10 ile dilerseniz basmakalıp Windows 7 başlat menüsünü bilgisayarınızda kullanmanıza ihtimal veriyor, dilerseniz çağdaş bir başlat menüsü arayüzünü size sunuyor. Bunun yanında esas sistem işlevleri için kısayolları başlat menüsüne ilave ediyor. Bu sayede bilgisayarınız üzerinde ayar yapmak için gayret sarfetmekten kurtuluyorsunuz.

Start10’un bir öbür kullanışlı özelliği ise arama çubuğunu başlat menüsü üzerine geri getirmesi. Dilerseniz başlat menüsünün transparanlığını ayarlayabiliyor, rengini veya kaplamasını değiştirebiliyorsunuz.

Başlangıç ​​10 BENZER İÇERİKLER
Başlangıç ​​10 YAPILAN YORUMLAR