Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Basit not

Basit not

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Simplenote uygulamasıyla Windows işletim sistemli aygıtlarınızda süratli ve basit bir biçimde anekdotlarınızı alabilirsiniz.

Windows’un Anekdot Defteri’ne seçenek olarak kullanabileceğiniz süratli, eforlu ve bereketli bir anekdot defteri uygulaması olan Simplenote, hem mobil hem de masaüstü platformlarında senkronize bir biçimde çalışarak anekdotlarınıza her yerden erişebilme ihtimali sunuyor. Anekdotlarınıza ilave ettiğiniz yaftalar sayesinde, anekdotlarınızı süratli bir biçimde bulabileceğiniz uygulamada anekdotlarınızı değiştirdiğinizde, daha önceki anekdotlarınız yedekleniyor ve daha önceki versiyonlara da erişebiliyorsunuz.

Unutmamak için anekdot aldığınız bilgileri kaydolan Simplenote uygulaması, uygulamanın kapanması veya sistemin çökmesi gibi gidişatlarla karşılaştığınızda anekdotlarınıza kaldığınız yerden ihtimali de sunuyor. Yedekleme alternatifleri, senkronizasyon, anekdot paylaşma ve daha bir hayli özellik sunan Simplenote uygulaması, tüm bu özellikleriyle beraber fiyatsız olarak sunuluyor.

Basit not BENZER İÇERİKLER
Basit not YAPILAN YORUMLAR