Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Backuptrans

Backuptrans

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

WhatsApp iletilerini Android’den iPhone’a aktarma harekâtı sandığınız kadar güç değil! WhatsApp iletilerinizi, sohbetlerinizi Android telefondan iPhone’a aktarmak için süratli, basit, meselesiz ve emin bir program arıyorsanız bütün bu iş için planlanmış Backuptrans Android WhatsApp to iPhone Transfer programını öneri ederim. Hemen programı indirin ve WhatsApp iletilerini Android’den iOS’a süratlice aktarın. Bu WhatsApp ileti/sohbet aktarma programını sohbet geçmişinizi bilgisayara yedeklemek için de kullanabilirsiniz. Windows XP’den Windows 10’a tüm işletimleri ile geçimli olduğunu belirtelim.

Android telefonunuzda çok rakamda WhatsApp sohbet iletiyi var ve bunları yeni bir iPhone’a aktarmak mı istiyorsunuz? Backuptrans Android WhatsApp to iPhone Transfer, WhatsApp sohbet geçmişinizi Android’den iPhone’a transfer faktörüz için en iyi yazılımdır. Tüm WhatsApp iletileri iPhone’unuzda harikulade biçimde aktarılır.

Backuptrans Android WhatsApp to iPhone Transfer, Android WhatsApp iletilerini dolaysız olarak iPhone’a aktarmak için planlanmış bir program. Hem Android telefonunuzu hem de iPhone’unuzu bilgisayara bağlayın ve birkaç saniye içinde tamam! Tüm WhatsApp sohbet geçmişinizi aktarabildiğiniz gibi muhakkak bireylerle olan sohbetlerinizi de aktarabilirsiniz. Ayrıca Android’deki WhatsApp iletilerini bilgisayara da yedekleyebilirsiniz. Bilgisayara yedekledikten sonra program aracılığıyla iPhone’unuza basitçe kopyalayabilirsiniz. WhatsApp iletilerini görüntüleyebilir, dışa aktarabilir veya çıktısını alabilirsiniz yazdırabilirsiniz. TXT, CSV, Word, HTML, PDF formatları destekleniyor.

Backuptrans Android WhatsApp to iPhone Transfer – WhatsApp Aktarma Programı Özellikleri

WhatsApp sohbet geçmişini Android’den iPhone’a dolaysız aktarma WhatsApp iletilerini Android’den bilgisayara yedekleme WhatsApp iletilerini bilgisayardan iPhone’a aktarma Android’deki WhatsApp iletilerini dışa aktarma Txt, Csv, Doc, Html, PDF WhatsApp sohbetleri/iletileri yazdırma Resim, video, ses dosyaları gibi ilaveleri dışa aktarma iPhone, Samsung, HTC, Motorola, Sony, LG, Huawei ve değişik üreticilerin telefonlarını dayanaklar.

Backuptrans BENZER İÇERİKLER
Backuptrans YAPILAN YORUMLAR