Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Back4Sure

Back4Sure

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Back4Sure kıymetli bulduğunuzu evraklarınızı, fotoğraflarınızı ve videolarınızı yedeklemek için kullanabileceğiniz fiyatsız bir yedekleme programıdır. Program ile yedekleyeceğiniz dosyaları bilgisayarınız üzerinde istediğiniz yerde gizleyebilirsiniz.

Back4Sure yedekleme için seçtiğiniz tüm dosyaları kendi tanımlayacağınız bir gaye klasörde toplayacak biçimde kopyalarını alacaktır. Program ilk yedekleme harekâtından sonra, tekerrür aynı dosyalar için yedekleme yapılmak istenildiğinde, yalnızca üzerinde farklılık yapılan dosyaları yine yedekleyerek süratli bir yedekleme operasyonu hakikatleştirecektir.

İsterseniz bir USB hafıza, harici disk veya ikincil bir değişmez diski yedekleme maksadı olarak gösterebilirsiniz. Ayrıca program siz yedek alırken isterseniz dosyalarınızı sıkıştırarak yerden tasarrufta sağlamaktadır.

Back4Sure dosyalarınızı depolamak için özel bir dosya şekli kullanmamaktadır. Tüm dosyalar sıkıştırılmış biçimde yedeklenirken .ZIP veya .7zip gibi aşina sıkıştırma formatlarıyla saklanır. Böylece yedek aldığınız dosyalarınızı tekerrür açmak için Back4Sure’a lüzum dinlemezsiniz.

Program kullanıcılara yedekleme operasyonu için bir hayli alternatif sunmaktadır ve isterseniz USB hafızalar üzerinde taşınabilir biçimde de kullanabilirsiniz. Rastgele bir biçimde sistem üzerinde iz vazgeçmez ve ekstra bir yükleme yapmaz. Bir yedekleme çözümüne lüzumunuz varsa Back4Sure sınamanız gereken zaferli programlardan birisi.

Back4Sure BENZER İÇERİKLER
Back4Sure YAPILAN YORUMLAR