Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ayrıca borobo

Ayrıca borobo

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Moborobo programı, PC kullanıcılarının hem Android hem de iOS işletim sistemli mobil aygıtlarını en basit yoldan idareyebilmek için kullanabilecekleri fiyatsız bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Uygulamanın sahip olduğu arayüzün çok basit kullanılır bir yapıda hazırlanması sayesinde, aygıtlarınıza dair idare işlemlerine reelleştirirken zorlanmanız muhtemel değil.

Programı kullanmak için dilerseniz kablosuz iletişim özelliklerinden yararlanabilir, dilerseniz de dolaysız olarak aygıtınızın iletişim kablosunu kullanabilirsiniz. Hangi operasyonları yapmanız gerektiği mevzusunda kaygıya kapılırsanız, uygulama içerisinde bulunan eşleme illüzyonistini kullanabilir ve böylece PC ile mobil aygıtınız arasındaki iletişimi basitçe kurabilirsiniz.

Moborobo ile reelleştirebileceğiniz operasyonlar şu biçimde listelenmiş gidişatta;

Şahıs listelerinin yedeklerini yaratma Arama ve iletileşmeleri idareme ve yedekleme PC’den ileti yollayabilme Grup iletileşmeleri yapma Temalar yükleme Moborobo uygulama marketinden yararlanma

Uygulamanın sunduğu bu esas özelliklerin yanında pek çok multimedya öğesini makinenize yükleme, oyunlar kurma gibi ek cümbüş özellikleri de dikkat toplayanlar arasında.

Şayet aygıtınızın üreticisi tarafından sağlanan zannedilen programları eksik ya da kullanışsız buluyorsanız, Moborobo’ya göz atmayı unutmayın.

Ayrıca borobo BENZER İÇERİKLER
Ayrıca borobo YAPILAN YORUMLAR