Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Aynen

Aynen

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Ditto programı, Windows işletim sistemli bilgisayarlarda hazır olarak gelen pano başka bir deyişle clipboard idareyicisinin yerini alabilen ve böylece kopyala yapıştır operasyonlarını daha basit bir biçimde hakikatleştirmenize imkân tanıyan sarih kaynak kodlu ve fiyatsız programlar arasında yer alıyor.

Çok rakamda farklı öğeyi panosunda depolayabilen ve daha sonra bu içeriklere basitçe erişmenize dayanakçı olan program, yalnızca yazıları değil, kodları, fotoğrafları ve pek çok başka bilgiyi de panosunda barındırarak kopyala harekâtını süratlice hakikatleştirmenize imkân tanıyor. Elbette kopyalama operasyonundan sonra programın arayüzüne geçerek kopyalanan bu bilgileri seçebiliyor ve istediğiniz yere yapıştırabiliyorsunuz.

Aynı zamanda senkronizasyon özelliğine sahip olan Ditto, böylece birden fazla bilgisayar kullanmanız halinde kopyalanan bilgileri hepsine yollayabiliyor ve dilediğiniz gibi değişik PC’lerde yapıştırma operasyonuna devam edebiliyorsunuz.

Senkronizasyon operasyonu sırasında bilgilerin parolalı olarak iletilmesi ise güvenliğine dikkat eden kullanıcıların sevecekleri özellikler arasında yer alıyor. Bu sayede internet hattınıza sızabilecek şahıslar bilgi paketlerini tutsalar dahi içeriğini çözemiyor ve bilgilere erişemiyorlar.

Türkçe şahsiyetler mevzusunda mesele yaşamayan program, kopyalanan fotoğrafların ufak önizlemelerini de gösterebildiği için neyi yapıştıracağınızı tespit edebiliyorsunuz. Dayanağına da sahip olması sayesinde programın ekranını görmek için her kezinde ikonuna tıklamanıza gerek kalmıyor.

Yeni ve tesirli bir pano idareyicisi arayanların göz atmadan geçmemeleri gerekenler arasında yer alıyor.

Aynen BENZER İÇERİKLER
Aynen YAPILAN YORUMLAR