Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Aye Edebiyat

Aye Edebiyat

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Adobe AIR; Flash, Flex, HTML, JavaScript, Ajax gibi dilleri kullanan geliştiricilerin bu dillerde geliştirdikleri muhtelif özelliklerde internet uygulamalarını bilgisayar masaüstüne taşımalarını sağlamak için geliştirilmiş bir platformdur.

AIR geliştiricilere uygulama yaratmaları veya varolan siteleri ve hizmetleri masaüstü uygulaması biçimlerine sokmaları için olanak sunuyor. Web uygulamaları, zengin medya içeriği, şahsi ayarlar ve interaktif tecrübeler sunan Adobe AIR internet tarayıcısına gereksinim dinlemeden işlerinizi masaüstünüze kurduğunuz uygulamalar sayesinde halletmenize destekçi olmayı hedefliyor.

Bu program yalnızca bir installer başka bir deyişle yükleyicidir. Bu yükleyici sayesinde Adobe AIR ile yapılmış, geliştirilmiş masaüstü uygulamalarını indirebilir ve bilgisayarınıza kurabilirsiniz. “.air” uzantılı bu uygulamaları kurmanız için lüzumlu olan yükleyici programdır.

Sistem Lüzumları:

2.33GHz ve üzeri x86-takviyeli operasyoncu veya Intel® Atom™ 1.6GHz ve üzeri operasyoncuya sahip netbook bilgisayar Microsoft® Windows® XP Home, Professional veya Tablet PC; Windows Server® 2003; Windows Server® 2008; Windows Vista® Home Premium, Business, Ultimate, or Enterprise 64-bit versiyonu veya Windows 7 512MB RAM 1GB önerilir

Aye Edebiyat BENZER İÇERİKLER
Aye Edebiyat YAPILAN YORUMLAR