Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Avira Ücretsiz Yazılım Güncelleyici

Avira Ücretsiz Yazılım Güncelleyici

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Avira Free Software Updater şayet bilgisayarınızdaki yazılımları teker teker aktüelleme tasasından kurtulmak istiyorsanız işinize yarayabilecek bir yazılım aktüelleme programı.

Bilgisayarlarınıza tamamen fiyatsız olarak indirip yararlanabileceğiniz bir taşıt olan Avira Free Software Updater, hem bilgisayar süratlendirme hem de bilgisayarınızın güvenliğini sağlama mevzusunda size takviyeci oluyor. Aktüellemeleri yapılmamış yazılımlar güvenlik sarihlerine sahip olabiliyorlar ve bu sarihlerden yararlanan virüsler bilgisayarınıza sızabiliyor ve şahsi bilgileriniz çalınabiliyor. Bazen de aktüellenmemiş bir yazılım sisteminizin performansını alt sürükleyebiliyor. İşte Avira Free Software Updater ile bu problemleri çözebilirsiniz.

Avira Free Software Updater, esas olarak bilgisayarınızda yüklü yazılımları tarıyor ve tespit ediyor, sonrasında da bu programların en aktüel versiyonlara sahip olup olmadığını sorguluyor. Aktüelleme gerektiren programları aktüelleyebilmeniz için size üreticlerin internet sitesinden elde edilen tehlikesiz irtibatlar sunulmakta.

Avira Free Software Updater size bilgisayarınızdaki bir program aktüellemeye gereksinim dinlediğinde ihtarlar da vermekte.

Avira Ücretsiz Yazılım Güncelleyici BENZER İÇERİKLER
Avira Ücretsiz Yazılım Güncelleyici YAPILAN YORUMLAR