Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
AVICII Invector

AVICII Invector

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

AVICII Invector‘da keşfedilmemiş alanın ritmik bölgelerine kayın ve patlama yapın.

Geç süperstar DJ’le işbirliği içinde oluşturulan AVICII Invector, nabzı düşüren, çılgınca bir ritim-aksiyon deneyimi. Vokal melodilerle yükselin, her solmazı süpürün ve AVICII’nin en büyük hitlerinden 25’inde her yöne saldırın. Yalnız uçun ya da partiyi heyecan verici, rekabetçi bir oyunla bir AVICII konseri hissini yeniden yaratın. Her bir parça, ekran üzerindeki görsellerle mükemmel bir uyum içinde olacak şekilde inşa edilmiştir. Ritminizi bulun, ritmi hissedin ve müzikal yolculuğun akmasını sağlayın.

Nereden satın alırsanız alın, hangi formatta olursa olsun tüm oyunların% 25’inin doğrudan Tim Bergling Vakfı’na gideceğini bildirmekten memnuniyet duyuyoruz.

Özellikler

Usta 25, geç süperstar AVICII’nin olağanüstü yeteneklerinden marşlara çarptı. Flow-through SIX büyüleyici dünyaları, muhteşem bir müzikal deneyime sarılmış. Sesi açın ve ÜÇ karmaşıklık seviyesine kendinize bir meydan okuma ayarlayın. Ayrı ekranlı çok oyunculu aksiyonda solo veya 4 arkadaşınızla oynayın. Yüksek puanınızı verin ve Küresel Liderlik Tablolarını yükseltin. AVICII’nin dünyaca ünlü eserlerine karşı yürekli, saf yürekli bir anlatı yolculuğunu keşfedin. Tim Bergling Vakfı’nı, zihinsel sağlık bilincini destekleyecek satışların bir yüzdesiyle destekleyin.

Şarkı Listesi

an’t Catch me Pure Grinding What Would I Change it to The Nights (Avicii by Avicii) Waiting For Love Gonna Love Ya You be Love Friend of Mine Sunset Jesus Fade Into Darkness Wake Me Up Lonely Together Without You Hey Brother Levels I Could Be The One You Make Me Lay Me Down For a Better Day Broken Arrows – M-22 Remix True Believer Talk To Myself Heaven Tough Love Fades Away

AVICII Invector YAPILAN YORUMLAR