Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
AVG Sürücü Güncelleyici

AVG Sürücü Güncelleyici

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

AVG Driver Updater, Windows sistemli bilgisayarınızda derinlemesine tarama yaparak kilitlenme, donma ve kusurlara neden olan daha önceki sürücüleri tespit ediyor. Fiyatsız sürücü aktüelleme programında sürücüleri yedekleme kaderine de sahipsiniz.

Ses, yazıcı, ekran kartı ve değişik teçhizatlarınızın sürücülerini aktüel yakalamak, hem bir kusurla karşılaşmamak hem de makûs amaçlı bireylerin sisteme giriş yapmasını önlemek ismine ehemmiyetli. Onlarca teçhizatın sürücülerini hakimiyet edip aktüellemek te uğraş isteyen bir iş. Bu noktada karşımıza çıkan sürücü aktüelleme programlarından birisi de AVG Driver Updater.

AVG Driver Updater programı bilgisayar donmalarına, kilitlenme ve kusurlara, internet kesintisine veya reyin oynayamama meseleyi getiren daha önceki sürücüleri bularak haber veriyor. Aktüel olmayan sürücüleri, sistem sürücülerini ayrı olarak görebildiğiniz programda aktüelleme sonrası kasvet çıkma ihtimaline karşı sürücülerinizi yedekleme de yapabiliyorsunuz. Ayrıca geri yükleme alternatifi ile pak montaj sonrasında sürücüleri yine indirip kurma zahmetinden kurtuluyorsunuz.

AVG AntiVirus Free 2019 AVG AntiVirus Free 2019 AVG AntiVirus Free, gelişmiş güvenlik alternatifleri ile bilgisayarınızı ve şahsi bilgilerinizi koruma altına alan eforlu ve fiyatsız bir antivirüs yazılımıdır. İndir

AVG Sürücü Güncelleyici BENZER İÇERİKLER
AVG Sürücü Güncelleyici YAPILAN YORUMLAR