Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
AVG PC Tuneup

AVG PC Tuneup

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Güvenlik yazılımlarındaki zaferleriyle tanıdığımız AVG‘nin bilgisayar süratlendirme, bilgi kurtarma, bilgisayar bakımı yapma gibi bir hayli mevzuda takviyeci olan yazılımı AVG PC Tuneup için 2014 versiyonu yayınlandı. AVG PC Tuneup bilgisayarınızdaki uygulamaların yönetimi ve afaki olarak kaynak kullanan dosyala ve yazılımların kaldırılması yoluyla bilgisayarınızı ilk günkü haline döndürür, bunun yanında turbo modu ile reyin performansı çoğaldırma ve internet süratlendirme gibi mevzularda çözüm üretirç

Yeni versiyon daha önceki versiyondaki özellikleri gözetirken taşınabilir bilgisayarlar için batarya ömrü uzatma, disk alanı kullanımını optimize etme ve sistem kararlılığını çoğaldırma mevzularında ehemmiyetli geliştirmeler de getirmekte. AVG PC Tuneup’ın sahip olduğu bilgisayar süratlendirme vasıtaları ve özellikleri şunlardır:

Disk Arınma Vasıtayı:

Bu taşıt sayesinde bilgisayarınızı şişiren ve afaki yer kaplayan dosyaları tespit ederek afaki dosyaları silme yoluyla bilgisayarınıza hafifletebilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınız komutlarınıza daha seri yanıt verir

Disk Birleştirme Vasıtayı:

Disk birleştirme vasıtayı sayesinde statik diskinizde kullanılan bilgileri bir araya toplayarak bu bilgilere daha basit ulaşılmasını sağlayabilirsiniz. Böylece disk performansınız gözle görülür derecede çoğalır.

Kayıt Defteri Tertip Etme:

AVG PC Tuneup’ın kayıt defteri tertip etme özelliği 2 değişik bileşenden oluşur. Kayıt defteri birleştirme harekâtı sayesinde kayıt defteri bilgileriniz optimize edilir ve bu bilgilere daha süratli ulaşım olanağı sunularak uygulamalar süratlendirilir. Kayıt defteri arınma bileşeni ile de kayıt defterinizde afaki yer kaplayan girdiler tespit edilir, arınılır ve bilgisayarınızın işleyişi gevşetilir.

İnternet Süratlendirme:

AVG PC Tuneup internet iletişiminize özel ayarları tanımlar ve uygular, bu sayede irtibatınızdan azami yararı almanıza takviyeci olur.

İnternet geçmişi silme:

İnternet tarayıcılarınızın vazgeçtiği harabeler ve şahsi bilgilerinizi ele verecek ipuçları AVG PC Tuneup tarafından arınılır. Bu sayede tarayıcılarınız daha rahat çalışır.

Kalıcı olarak dosya silme:

Bilgisayarınızda depolanan dosyaları sildiğinizde bu dosyalar bilgi kurtarma yazılımlarıyla geri getirilebilir. AVG PC Tuneup’ın bu özelliğini kullandığınızda ise bu dosyaları geri döndürülemeyecek biçimde silebilir, şahsi bilgi güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. AVG PC Tuneup ayrıcı diskinizdeki boş alanı elden geçirerek bu alanda evvelden depolanmış dosyaların geri getirilmesini de maniler.

Dosya Kurtarma:

USB hafızalarınızdan, statik disklerinizden veya kameranızdan yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları bu taşıt sayesinde geri getirebilirsiniz

Vazife İdareyicisi:

AVG PC Tuneup ile beraber gelen vazife idareyicisi Windows’un kendi vazife idareyicisi makûs emelli yazılımlar tarafından devredışı vazgeçildiğinde bilgisayarınızı hakimiyet etmenize takviyeci olur ve uygulamarı sorgulayıp kapatmanıza izin verir.

Program Kaldırma:

AVG PC Tuneup ile artık ihitiyacınız olmayan programları tamamen bilgisayarınızdan kaldırabilmektesiniz.

Bu listelenen özellikler haricinde daha bir hayli kullanışlı özelliğe AVG PC Tuneup’ta yer verilmekte.

AVG PC Tuneup BENZER İÇERİKLER
AVG PC Tuneup YAPILAN YORUMLAR