Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Autodesk SketchBook

Autodesk SketchBook

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Autodesk SketchBook, mobilin yanı gizeme Windows tabletlerde de kullanılabilen profesyonel çizim yapma ve boyama uygulaması. Dokunmatik ve kalem girişli aygıtlar için özel olarak optimize edilen uygulama, hakikate yakın bir çizim tecrübeyi yaşayabilmemiz için oldukça fazla rakamda vasıtayı kullanımımıza sunuyor.

Teknolojinin büyümesiyle beraber alışkanlıklar da değişti. Kalem kullanarak kağıda çizmek yerine sylus ile çizimlerimizi dijital etrafa aktarmak bunlardan biri. Dijital etrafta çizim yapmak denilince de akla gelen ilk ad Autodesk markası oluyor. Autodesk’in SketchBook uygulaması hem mobil hem de Windows platformunda karşımıza çıkıyor. Windows versiyonu tablet kullanıcılarına özel hazırlanmış arayüz ile geliyor ve daha çok çizim yapma – boyama işleriyle profesyonel olarak ilgilenen kullanıcılara müteveccih hazırlanmış diyebilirim. Şayet daha evvel eş bir uygulama kullanmadıysanız başka bir deyişle ilk kere dijital kalemle çizimlerinizi yansıtacaksınız ilk kullanımda azıcık zorlanacağınızı söyleyebilirim.

Kısmen fiyatsız olarak karşımıza çıkan popüler çizim uygulaması bizlere natürel çizim tecrübeyi yaşatmak için aralarında mermi kalem, tükenmez kalem ve işaretçinin de olduğu 10’a yakın hazır fırça sunuyor. Bu fırçalar reeldekilerinle karşılaştırılabilecek kadar galibiyetli ve oldukça duyarlılar. Gerçekten bir kağıda çiziyormuş hissine kapılıyorsunuz.

Tabakalardan oluşan PSD ve TIFF dosyalarınızı aktarıp çalışabileceğiniz uygulamada gelişmiş yakınlaştırma özelliği de bulunmakta. % 2500’e kadar yanlış yazmadım yakınlaştırma yaparak ortaya çıkardığınız sanat yapıtınızın tüm ayrıntılarını görebiliyor, ince düzenleme gerektiren alanları rahatlıkla fark edebiliyorsunuz.

Pro azalıkta daha gelişmiş taşıtlar ve özellik sunan Autodesk SketchBook, Windows tabanlı tabletinizde fiyatsız kullanabileceğiniz en nitelikli çizim uygulamalarından biri. Çizim hüneriniz varsa netlikle sınamalısınız.

Autodesk SketchBook BENZER İÇERİKLER
Autodesk SketchBook YAPILAN YORUMLAR