Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Autodesk 123D Şekillendirici +

Autodesk 123D Şekillendirici +

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Autodesk 123D Sculpt+, Windows 8.1 bilgisayar ve tablet kullanıcısı olarak 3 ebatlı modellemeler yapmanıza izin veren fiyatsız bir uygulama. Hayal eforunuzu ve yaratıcılığınızı kullanarak filmlerde gözünüze çarpan hayvan ve insanları bu uygulama ile rahatlıkla planlayabiliyorsunuz.

Profesyonel kullanıma müteveccih yazılımlarla karşımıza çıkan Autodesk’in hem mobil kullanıcılara hem de Windows tablet ve bilgisayar kullanıcılarına sunduğu uygulamalardan biri olan 123D Sculpt+ isminden de kavrayacağınız üzere 3D modellemeler planlamanıza ve bunları 3 ebatlı yazıcınıza aktarmanıza 3 ebatlı yazıcınız yoksa doğrudan uygulama üzerinden sipariş verebiliyorsunuz. izin veren bir uygulama.

İnsan, araba, uzay gemisi, dinozor, mahlukat kısacası dilediğiniz bir objeyi üç ebatlı olarak yaratmanıza izin veren uygulama oldukça ayrıntılı hazırlanmış gibi görünse de kullanımı çok güç değil. Şahsiyetinizin alt yapısını oluşturduktan sonra ayrıntılandırabileceğiniz ve doğrudan boyayabileceğiniz alternatifler mevcut. Misalin; bir hayvan planlıyorsanız evvel iskeletini ardından tüy, ten rengi, kürk gibi göze güzele gelen ayrıntılarla süsleyebiliyorsunuz.

3D modellemeye yeni başlayacaklar için eşsiz bir uygulama olduğunu düşündüğüm 123D Sculp+’da başkalarının çalışmalarını da görebiliyorsunuz. Topluluğun paylaştığı 3 ebatlı görsellere yorum yapma ve hoşlanma kaderine de sahipsiniz. “Başlayacağım ama esin gelmiyor.” görüşüye kapılırsanız bu kısım çalışmanıza başlamanızda destekçi olacaktır.

3 ebatlı objelerinizi tümüyle OBJ formatında dışa aktararak Autodesk Maya veya 3ds Max gibi 3D vasıtalarda alternatifi de sunan Autodesk 123D Sculp+, modelleme işine girişmeye sıcak bakıp karışık menülerle karşılaşma fobisi yaşayan kullanıcılara tutku vermek emeliyle hazırlanmış hoş bir uygulama.

Autodesk 123D Şekillendirici + BENZER İÇERİKLER
Autodesk 123D Şekillendirici + YAPILAN YORUMLAR