Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Auslogics BoostSpeed

Auslogics BoostSpeed

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Bilgisayarınızın yavaşladığını mı düşünüyorsunuz? Programları çalıştırırken daha öncekisi kadar süratli açılmıyor mu? İnternette dolaşırken sürat daha öncekisi gibi değil mi? İşte bu gibi suallere “evet” cevabını veriyorsanız Auslogics BoostSpeed ile bilgisayarınızın açılış hızını çoğaldırabilir, internet irtibatınızı optimize edebilir, programlarınızın daha ivedi açılmasını sağlayabilirsiniz.

Auslogics BoostSpeed disk ve registy kayıt defteri pakliği yaparak bilgisayarınızın performansını çoğaldırmak üzere hazırlanmış profesyonel bir Windows taşıtları koliyi. Ödül almış bu program ile sisteminizdeki yavaşlama sorunlarını düzenleyebilir, ilk montajdaki tazeliği ve yüksek performansı yine elde edebilirsiniz.

Özellikle Windows başlangıcı ve program çalıştırması gibi mevzularda bilgisayar kullanıcılarının tasayı olan yavaşlık BoostSpeed içerisindeki Windows optimizasyon taşıtları ile çözüme kavuşuyor. İşletim siteminizin ayarlarını en süratli çalışacak biçimde ayarlayabileceğiniz bu program ile ayrıca internet üzerinde tarayıcı ve e-posta istemcisi gibi programlarında çalışma süratlerini çoğaldırmak için kullanabileceğiniz bir hayli taşıt bulunuyor.

Auslogics BoostSpeed BENZER İÇERİKLER
Auslogics BoostSpeed YAPILAN YORUMLAR